Kalendarz imprez sportowych

< < Sierpień 2015 > >
PnWtŚrCzPtSoN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Godlo polski
bip˝
Orzeďż˝
Orzeďż˝
Orzeďż˝

Strona główna
Rozpoczęcie roku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

 1 września o godz. 9:00


Podręczniki

Informacje dotyczące wykazu podręczników dla klas drugich

na rok szkolny 2015/2016 

http://www.gimnazjum3.pl/?dzial=1&rok=2015&miesiac=06


Listy klasowe 2015


klasa  A

wychowawca:

mgr Anna Olchowik

nauczane języki:

angielski

niemiecki

francuski

1.

Baranowska

Martyna

Anita

A

a/f

2.

Biazik

Martyna


A

a/n

3.

Chrząstowski

Konrad


A

a/n

4.

Danielewski

Daniel

Edmund

A

a/n

5.

Daszkiewicz

Kornelia


A

a/f

6.

Klejman

Anna

Julia

A

a/f

7.

Kolman

Paulina

Weronika

A

a/n

8.

Kończak

Karolina


A

a/f

9.

Kujawska

Wiktoria

Danuta

A

a/n

10.

Laskowska

Klaudia

Amelia

A

a/f

11.

Makowska

Julia


A

a/n

12.

Małek

Patrycja


A

a/n

13.

Murawski

Wiktor

Wojciech

A

a/f

14.

Nadolska

Amelia

Monika

A

a/n

15.

Paczkowska

Wiktoria

Wiesława

A

a/f

16.

Półtorak

Klaudia

Joanna

A

a/f

17.

Reszka

Marta

Jolanta

A

a/n

18.

Romaniak

Martyna


A

a/n

19.

Szuca

Natalia

Wiktoria

A

a/f

20.

Świątek

Katarzyna


A

a/f

21.

Trzcińska

Patrycja


A

a/n

22.

Tuńska

Wiktoria

Oliwia

A

a/n

23.

Walkowska

Karolina


A

a/n

24.

Woźniak

Julia

Natalia

A

a/f

25.

Zawodzińska

Klaudia

Julita

A

a/f

26.

Zimbakov

Aleksander


A

a/n

27.

Zimiński

Konrad

Dariusz

A

a/n








Klasa E

wychowawca

mgr Jadwiga Dyl




nauczane języki:

angielski

hiszpański


1.

Burzyńska

Konstancja

Maria

E

a/h

2.

Fabiańska

Patrycja


E

a/h

3.

Frankiewicz

Patryk

Jan

E

a/h

4.

Górna

Zuzanna

Anna

E

a/h

5.

Grabowska

Karolina

Ewa

E

a/h

6.

Huzar

Oliwia


E

a/h

7.

Jendruszewski

Bartosz

Wiktor

E

a/h

8.

Karwasz

Emilia

Natalia

E

a/h

9.

Klimaszewska

Wiktoria


E

a/h

10.

Łopata

Zuzanna

Wiktoria

E

a/h

11.

Maciejewski

Michał

Jan

E

a/h

12.

Marszałkowska

Wiktoria


E

a/h

13.

Mikołajczyk

Nikola


E

a/h

14.

Nadolski

Oskar

Bolesław

E

a/h

15.

Nizioł

Weronika


E

a/h

16.

Nowaczek

Samuel


E

a/h

17.

Nowicka

Aleksandra

Anna

E

a/h

18.

Osowicka

Oliwia

Maria

E

a/h

19.

Paduszek

Monika


E

a/h

20.

Sibiga

Szymon

Przemysław

E

a/h

21.

Słończyński

Filip

Daniel

E

a/h

22.

Spichalska

Nikola


E

a/h

23.

Stodólska

Agata


E

a/h

24.

Sulikowski

Miłosz


E

a/h

25.

Szczepańska

Patrycja

Natalia

E

a/h

26.

Szyszkowska

Oliwia


E

a/h

27.

Świderska

Agata


E

a/h

28.

Ulatowska

Dominika


E

a/h

29

Zalewska

Oliwia


E

a/h








Klasa P wychowawca:

mgr Anna Szynaka


nauczane języki

angielski

hiszpański

włoski

1.

Agejczyk

Katarzyna


P

a/w

2.

Baniewicz

Martyna

Agata

P

a/h

3.

Bartczak

Wojciech

Karol

P

a/h

4.

Chrobocińska

Paulina


P

a/w

5.

Iwanek

Kacper


P

a/h

6.

Kasprzyk

Jakub


P

a/w

7.

Klucha

Zuzanna


P

a/w

8.

Kobus

Marcin


P

a/h

9.

Kobusińska

Amelia


P

a/w

10.

Korfel

Bartosz


P

a/w

11.

Korkosz

Kacper

Damian

P

a/h

12.

Krzemińska

Roksana


P

a/w

13.

Kurzawa

Julia


P

a/h

14.

Langowska

Nikola

Weronika

P

a/h

15.

Michalczuk

Krystian

Aleks

P

a/h

16.

Ochociński

Szymon

Jan

P

a/h

17.

Okoniewski

Maksymilian


P

a/w

18.

Paszkowska

Zuzanna


P

a/w

19.

Pyrzyńska

Apolonia

Karolina

P

a/h

20.

Rogowska

Nikola

Andżelika

P

a/w

21.

Sawczuk

Damian


P

a/w

22.

Sobolewski

Bartosz


P

a/h

23.

Stefański

Filip


P

a/h

24.

Ślusarz

Zuzanna

Zofia

P

a/w

25.

Tubiak

Dominika

Maria

P

a/w

26.

Warchoł

Konrad

Grzegorz

P

a/h

27.

Wieczorkiewicz

Maksymilian

Tomasz

P

a/w

28.

Wieliczko

Oskar


P

a/w

29.

Wolak

Katarzyna

Magdalena

P

a/h

30

Ziębińska

Karolina

Kinga

P

a/h








klasa  integracyjna





wychowawca:

mgr Agnieszka Kęsik-Byber

 

nauczane języki

angielski

niemiecki

1.

Arent

Damian

Krzysztof

I

a/n

2.

Berkowski

Karol

Henryk

I

a/n

3.

Błochowicz

Wiktoria

Anna

I

a/n

4.

Czeszejko

Irena


I

a/n

5.

Fabiszewska

Klaudia

Agnieszka

I

a/n

6.

Maczyszyn

Maciej


I

a/n

7.

Maślanka

Miłosz


I

a/n

8

Zbień

Klaudia

Magdalena

I

a/n


 





klasa ogólna






wychowawca

mgr Katarzyna Wróblewska

 

nauczane języki

angielski

niemiecki

1.

Czubak

Weronika


B

a/n

2.

Dolik

Dominika


B

a/n

3.

Ernestowicz

Jakub

Przemysław

B

a/n

4.

Gołuński

Damian

Dominik

B

a/n

5.

Górniak

Julia

Zuzanna

B

a/n

6.

Jeleń

Oskar

Przemysław

B

a/n

7.

Kornalewski

Karol


B

a/n

8.

Kosikowski

Mateusz


B

a/n

9.

Krzykowska

Klaudia


B

a/n

10.

Łukasik

Agnieszka

Aleksandra

B

a/n

11.

Malinowska

Marcelina

Renata

B

a/n

12.

Matura

Daria


B

a/n

13.

Michalak

Bartosz


B

a/n

14.

Mikuła

Joanna

Katarzyna

B

a/n

15.

Nadolny

Jakub

Mirosław

B

a/n

16.

Naklicki

Klaudiusz

Gracjan

B

a/n

17.

Nawojczyk

Tymoteusz

Łukasz

B

a/n

18.

Nowakowski

Kamil

Wojciech

B

a/n

19.

Nowicki

Bartosz


B

a/n

20.

Paprocka

Beata


B

a/n

21.

Partyka

Mateusz


B

a/n

22.

Reiter

Marcin


B

a/n

23.

Słowik

Adrian


B

a/n

24.

Sosnowski

Piotr


B

a/n

25.

Stolarska

Kornelia

Stanisława

B

a/n

26.

Szafruga

Magdalena

Zuzanna

B

a/n

27.

Szczepański

Dawid

Przemysław

B

a/n

28.

Tkaczyk

Aleksandra

Karolina

B

a/n

29.

Wajs

Natalia

Anna

B

a/n

30.

Więcaszek

Natalia


B

a/n

31

Zglenicki

Nikodem


B

a/n

32.

Żuchowski

Jakub


B

a/n



Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www