ابزار - لیزر - ايران ماژول الكترونيك- ماژول لیزر فیبر ارزان قیمت ,لیزر قرمز 650نانومتر 5 میلی وات با بیم صلیبی. قیمت: 50,000تومان. + افزودن به مقایسه. لیزر قرمز 650نانومتر 5 میلی وات با بیم نقطه ای. ناموجود. + افزودن به مقایسه. ماژول لیزر نقطه ای توان پایین. ناموجود ...ماژول - ایران آسا الکترونیکنمايش 1 تا 100 از 630 (7 صفحه) فروش ماژول های الکترونیکی, ماژول های کاربردی, بردهای میکروکنترلر, ماژول های شبکه و ارتباطی, ماژول های انتقال داده, فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیک, ماژول وایفای ...



ماژول فیبر نوری | فروشگاه تخصصی فیبر نوری و شبکه

مشاهده سریع. ماژول فیبر نوری. ماژول SFP فیبرنوری HUAWEI SFP+ 850nm 120m 6.1440G MM.

ایمیل بفرست | WhatsApp

K940FN1RN 940nm 150W ماژول لیزری فیبر کوپل شده

کیفیت بالا k940fn1rn 940nm 150w ماژول لیزری فیبر کوپل شده از چین, پیشرو چین است ماژول لیزر فیبر همراه 150 وات تولید - محصول, با کنترل کیفیت دقیق ماژول لیزر فیبر 940 نانومتری کارخانه, تولید با کیفیت بالا k940fn1rn محصولات.

ایمیل بفرست | WhatsApp

خرید ماژول لیزر قرمز 5 ولت خطی 5mW | ارزان [با تخفیف]

خرید ارزان ماژول لیزر قرمز 5 ولت خطی 5mW. مشاهده قیمت و خرید این کالا. فروشنده: kazem93 امتیاز فروشنده: 99.0 %

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول لیزر 30 وات - فروشگاه دستگاه لیزر و انواع CNC

ماژول لیزر – neje F30130. 7,000,000 تومان. ماژول لیزر - neje F30130 توان الکتریکی ماژول لیزر : 30 وات توان نوری : 5.5 وات طول موج : 445nm~450nm فوکوس ثابت به همراه براکت تنظیم ارتفاع لیزر جهت تنظیم فوکوس شیشه محافظ ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

پارتینه - فروشگاه اینترنتی قطعات و ماشین آلات صنعتی

پارتینه از معتبرترین شرکت های صنعتی فعال در حوزه ی فروش آنلاین ماشین آلات صنعتی و قطعات دستگاه های سی ان سی، لیزر و پرینتر سه بعدی در ایران.

ایمیل بفرست | WhatsApp

انواع ماژولهای لیزر Laser Module - لیزر پخش و نقطه ای

انواع ماژولهای لیزر Laser Module - لیزر پخش و نقطه ای لیزر Laser موجود لیزر نقطه ای ساده Laser 12,200 تومان (1) افزودن به سبد خرید −10% 02 روز 11 ساعت 59 دقیقه 27 ثانیه ماژول لیزر KY-008 Laser Module 17,910 تومان 19,900 تومان (3) افزودن به سبد خرید ماژول VL53L0X متر سنج لیزری GY …

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول - ایران آسا الکترونیک

نمايش 1 تا 100 از 630 (7 صفحه) فروش ماژول های الکترونیکی, ماژول های کاربردی, بردهای میکروکنترلر, ماژول های شبکه و ارتباطی, ماژول های انتقال داده, فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیک, ماژول وایفای ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SM - آی ... - آی تی شبکه

ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SM امکان کارکرد با دو نوع کابل سینگل مد و مولتی مد را داشته و این موضوع به علت تابعیت این ماژول از استاندارد 1000BASE-LX/LH می باشد که از مزیت های خوب ماژول فیبر سیسکو GLC-LH-SM است ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

مشخصات، قیمت و خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T | مسترشبکه

مشخصات و اطلاعات Cisco Module GLC-T:. ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T از جمله ماژول های مبدل رابط (SFP (Small Form-Factor Pluggable است که با استاندارد صنعتی سیسکو روتر ها و سوئیچ های شما را به شبکه متصل می کند و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد.

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول فرستنده و گیرنده لیزر - صنعت بازار

توضیحات. این ماژول دارای یک فرستنده و گیرنده لیزر می باشد که قابلیت اندازه گیری فاصله به طور معمول تا 80 سانتی متر و حداکثر تا 1.5 متر را داشته و داده ها را از طریق یک پین به صورت دیجیتال در اختیار کاربر قرار می دهد.

ایمیل بفرست | WhatsApp

قیمت و خرید ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-SX-MM | یاس ارتباط

ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل glc-sx-mm. (ساعات کاری از ۹:۳۰ صبح الی ۱۸ و پنجشنبه تا ۱۴)

ایمیل بفرست | WhatsApp

قیمت و خرید ماژول لیزر حکاکی و برش با توان‌های مختلف

پربازدید ترین جدید ترین پرفروش ترین ارزان ترین گران ترین. ماژول لیزر ۱۲ ولت 7.5 وات به همراه عینک محافظ با فوکوس متغیر. 4,880,000 تومان. ماژول لیزر 12 ولت 2.5 وات به همراه عینک محافظ با فوکوس متغیر ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

لیزر فایبر در یک نگاه | بهکات

تکنولوژی لیزر فایبر و ویژگی ها لیزر فایبر (fiber/fibre) نوعی لیزر است که در آن ماده محرک فعال ، یک فیبر نوری است که با عناصر خاکی کمیاب مانند اربیوم ، تریبیوم ، نئودیمیم ، دیسپروزیوم ، پراسئودیمیوم ، تلیوم و هلمیوم، تخدیر شده ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول لیزر دیود کارخانه, با کیفیت خوب بخرید ماژول لیزر دیود محصولات از چین

قیمت کم بخرید ماژول لیزر دیود از جانب ماژول لیزر دیود کارخانه, ما با ارائه با کیفیت خوب ماژول لیزر دیود از چین. ... ماژول لیزر دیود 808 نانومتری ... سیستم لیزر دیود. درایور لیزر دیود. فیبر کوپلر ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول سینگل مود سیسکو GLC-LH-SM - قیمت ، خرید و مشخصات ماژول فیبر …

ماژول های سیسکو دو نوع سینگل مود و مالتی مود هستند. این ماژول ها در نرخ انتقال و بیشترین مسافتی که پشتیبانی می کنند با هم تفاوت دارند. وجه اشتراک آنها در فیبر نوری بودن هر دو و همچنین اتصال به ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

فرزاد الکترونیک

فیبر، برد تبدیل، برد سوراخ دار . ... ماژول لیزر قرمز 5 ولت نقطه ای 5mw با قابلیت تنظیم نور ماژول لیزر قرمز 5 ولت نقطه ای 5mw با قابلیت تنظیم ... قیمت کل { cartService ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول‌های لیزر فیبر چین، ماژول‌های لیزر فوق سریع ...

به خرید ماژول های لیزر فیبر، ماژول های لیزر فوق سریع، لیزرهای دایود با قدرت بالا از باکس اپترونیکس خوش آمدید. کارخانه ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین است. لطفا از قیمت خوب و خدمات خوب ما لذت ببرید.

ایمیل بفرست | WhatsApp

تولید کنندگان ماژول های لیزر فوق سریع چین - Box Optronics

شما می توانید محصولات ما را با قیمت پایین یا قیمت ارزان از کارخانه ما به صورت عمده فروشی کنید. ... ماژول لیزر فیبر پالس 1560 نانومتری pm به طور گسترده در زمینه های شانه فرکانس نوری، طیف ابرپیوسته ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

راه اندازی ماژول لیزر KY-008 توسط برد آردوینو | الکترونیک 98

ماژول لیزر KY-008. ماژول لیزر KY-008 یک دستگاه لیزر کم قدرت و در عین حالت پرکاربرد است. در استفاده از این ماژول باید دقت داشته باشید که هرگز نباید پرتو آن به صورت مستقیم به چشم برخورد کند و یا نور آن ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

خرید ارزان ماژول لیزر نقطه ای رنگ قرمز | آی باند

خرید با تخفیف ماژول لیزر نقطه ای رنگ قرمز - قیمت ارزان. مشاهده قیمت و خرید این کالا ... وضعیت کالا: نو. دسته: ماژول. ویژگی ها: 5 ولت 5 میلی وات ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

انکودر فتوالکتریکی - ایده الکترونیک

خانه ماژول و برد توسعه ماژول های کاربردی فتوسل،لیزر و مادون قرمز انکودر فتوالکتریکی ماژول سنسور چرخش - شافت انکودر - Rotary Encoder تماس بگیرید

ایمیل بفرست | WhatsApp

سر ماژول لیزر برش و حکاکی چین، تولید کننده دیود لیزر قرمز، تامین کننده ...

برای پرس و جو در مورد محصولات ما مانند سر ماژول لیزر برش و حکاکی، دیود لیزر قرمز، لیزر کوپلینگ فیبر یا لیست قیمت، لطفا ایمیل خود را برای ما بگذارید و ما ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل بفرست | WhatsApp

فروش ماژول فیبر نوری سیسکو SFP - shabake.ir

May 25, 2014· 1000BASE-EX SFP for Long-Reach Single-Mode Fibers : این نوع از ماژول های SFP سیسکو طراحی شده برای ارتباطات دوردست با مسافت حداکثر 40 کیلومتر توسط انواع فیبر های نوری single mode که البته برای ارتباطات back to back برای کاهش قدرت لیزر نیازمند استفاده از یک ...

ایمیل بفرست | WhatsApp

ماژول حکاکی لیزر | برنا پارت | 09121301427

ماژول حکاکی لیزر ، کیت ماژول حکاکی لیزر ، با این دستگاه می توانید به راحتی نام برند یا نام دلخواه خود را ا قیمتی ارزان بر روی محصولات خود حک کنید . برنا پارت ... قیمت معتبر تا: 08/12/2034

ایمیل بفرست | WhatsApp